Bij een overval bij een bedrijf aan de Graaf Engelbertlaan in Breda zijn vrijdagavond twee gewonden gevallen. Volgens de politie gaat het om meerdere daders die na afloop in een witte bus zijn gevlucht.
De politie werd gealarmeerd nadat een chauffeur van een bedrijfswagen liet weten dat hij was beroofd. De beroving vond plaats op het terrein van het bedrijf. De chauffeur was bij de overval gewond geraakt. Op aanwijzing van het slachtoffer vonden agenten in het pand nog een tweede gewonde.
De overval werd gepleegd door meerdere personen die allemaal donkere kleding droegen. Over de buit is niets bekendgemaakt. De politie doet verder onderzoek en roept mensen die mogelijk iets hebben gezien of gehoord om contact op te nemen.




