Bij een ernstig verkeersongeluk op de A16 ter hoogte van Prinsenbeek zijn dinsdagavond drie gewonden gevallen. Het ongeluk gebeurde op de rijbaan richting Antwerpen.
Bij het ongeluk waren twee personenauto’s en een busje betrokken. Het busje zou volgens de politie in aanrijding zijn gekomen met één van de personenauto’s. De andere auto kon het ongeval niet ontwijken. Twee bestuurders en een bijrijder zijn met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht. De slachtoffers zijn een 37-jarige vrouw en een 52-jarige man uit Schiedam en een 78-jarige man uit Terheijden.
Speekseltest
Bij de bestuurder van het busje, een 32-jarige Belg, is ter plaatse een speekseltest afgenomen. Daar kwam uit dat de man onder invloed was van verdovende middelen. De bestuurder is daarop aangehouden en meegenomen naar het politiebureau.
De politie doet ter plaatse onderzoek naar het ongeval. Daarom was de snelweg dinsdagavond afgesloten.



