Na drie seizoenen gaan Boy Kemper en NAC Breda uit elkaar. Kemper gaat zijn aflopende contract niet verlengen, zo laat de club weten.
De 26-jarige verdediger staat op het punt een buitenlands avontuur aan te gaan. Bij NAC Breda groeide Kemper uit tot een belangrijke schakel én een publiekslieveling. Op de site van de voetbalclub is de volgende reactie van Kemper te lezen: “NAC heeft mij veel gegeven. Het afgelopen jaar heeft de club met meerdere aanbiedingen haar uiterste best gedaan om mij te verleiden tot een langer verblijf. Ik heb mijn zinnen echter gezet op een nieuw avontuur. Dat neemt niet weg dat ik een missie heb om samen met dit team tot de laatste dag te blijven strijden voor handhaving in de Eredivisie.”
Aflopend contract
NAC Breda maakte donderdagmiddag bekend dat Kemper zijn aflopende contract niet zal verlengen. De aanvoerder vertrekt daardoor deze zomer transfervrij. Voor zowel Kemper als NAC breekt een spannende periode aan: de ploeg staat momenteel zeventiende in de Eredivisie en strijdt tegen degradatie. Aanstaande zaterdag wacht een cruciaal duel op bezoek bij concurrent PEC Zwolle. De aftrap in het MAC³PARK Stadion is om 21.00 uur.
De aanvoerder speelde in totaal 83 wedstrijden voor de Bredase club, waarin hij acht keer scoorde en zeven assists gaf. In het seizoen 2023/2024 promoveerde hij met NAC Breda naar de Eredivisie.




