Ontdek de Voetbalwereld bij VV Oosterhout!

Ben je tussen de 13 en 14 jaar oud en heb je passie voor voetbal? Dan nodigen wij jou uit voor een unieke kans binnen onze jeugdopleiding bij VV Oosterhout! Onze jeugdopleiding groeit en bloeit, en we willen enthousiaste jonge spelers verwelkomen om samen met ons plezier te beleven en individueel te groeien.

Waarom kiezen voor VV Oosterhout?

  • Dynamische en groeiende jeugdopleiding
  • Visie: “Met plezier presteren van mini pupil tot zondag 1”
  • Ervaren hoofdtrainers die zich richten op ontwikkeling en resultaat

Wat bieden wij:

  • Een unieke kans voor drie spelers van 13 en 14 jaar in onze O15 lichting
  • Plezierige en resultaatgerichte trainingen onder professionele begeleiding

Wanneer:

  • Dinsdag 16 januari, 19.00 – 20.15 uur
  • Donderdag 18 januari, 19.00 – 20.15 uur
  • Dinsdag 23 januari, 19.00 – 20.15 uur
  • Donderdag 25 januari, 19.00 – 20.15 uur

Waar: Sportpark De Contreie

Hoe meld je je aan: Stuur een e-mail naar jeugd@vvoosterhout.nl om je aan te melden voor een proeftraining en ontvang een warm welkom! Wij kijken ernaar uit je te verwelkomen op ons prachtige sportpark. Tot snel! ⚽🌟