Maandag:
21.00 – 23.00 Theatraal – Kunst en cultuur – Presentatie: Guido van de Mosselaar

Dinsdag:
12.00 – 13.00 en 18.00 – 19.00 Oosterhout Vandaag – Actualiteit – Presentatie: Ad Evers
21.00 – 23.00 Theatraal – Kunst en cultuur – Presentatie: Guido van de Mosselaar

Woensdag:
12.00 – 13.00 en 18.00 – 19.00 Oosterhout Vandaag – Actualiteit – Presentatie: Ad Evers
19.00 – 21.00 Streektaal Radio – Streekmuziek – Presentatie: Ben Nijkamp
21.00 – 23.00 The Flashback Radioshow – Muziek – Presentatie: Marcel Hergaarden

Donderdag:
12.00 – 13.00 en 18.00 – 19.00 Oosterhout Vandaag – Actualiteit – Presentatie: Ad Evers
21.00 – 22.00 Brazilian Blend – Braziliaans muziekprogramma – Presentatie: Fred Polet

Vrijdag:
12.00 – 13.00 en 18.00 – 19.00 Oosterhout Vandaag – Actualiteit – Presentatie: Ad Evers
19:00 – 20:00 verwacht 1 februari JES!
20.00 – 21.00 verwacht eind januari; nieuw programma van Lodi Taal

Zaterdag:
10.00 – 12.00 Wakker op Zaterdag – Ochtendprogramma – Presentatie: Dyantho en Chelsea
12.00 – 14.00 1 LIVE – over nummer 1 hits, live uitgvoerd
14.00 – 15.00 Country File – Countryprogramma – Presentatie: Ton Hogewoning
15.00 – 17.00 Oosterhout Vandaag (zaterdageditie) – Actualiteit en politiek live vanuit het lezerscafé Theek5
17:00 – 18:00 verwacht 1 februari JES! (herhaling van vrijdag)
18:00 – 19:00 verwacht eind januari Lodi Taal (herhaling van vrijdag)
19:00 – 20:00 Trots op Oosterhout – Presentatie: Mozes van Toledo

Zondag:
08.00 – 10.00 Oosterhout Vandaag (herhaling zaterdageditie) – Actualiteit en politiek live vanuit lezerscafé Theek5
10.00 – 11.00 Klassiek allerlei – Klassiek – Presentatie: Rene Dijkstra
11.00 – 12.00 Trots op Oosterhout (herhaling van zaterdag)
12.00 – 14.00 Muziek Matinee – Nederlandstalig – Presentatie: Ad Evers
14.30 – 16.30 Sport Actueel – Voetbal – Presentatie: Ad Evers
17.00 – 19.00 1 LIVE (herhaling van zaterdag)
19.00 – 20.00 Klassiek in en om Breda – Klassiek – Presentatie: Els Buijs, Wim van Hulst, Kees van der Spek, Jetje van Wijk.
20.00 – 21.00 Country File – Countryprogramma – Presentatie: Ton Hogewoning (herhaling van zaterdag)
21.00 – 22.00 Brazilian Blend – Braziliaans muziekprogramma – Presentatie: Fred Polet (herhaling van donderdag)
22.00 – 23.00 #RELEASE – De nieuwste releases – Presentatie: Tom Prevoo