Maandag:
07:00 – 18:00 Oosterhout Werkt – muziek afgewisseld met lokale info, agenda & nieuwsflitjes.
19:00 – 20:00 Wimpy Raad –  Nederlandstalige liedjes van interlocale allure.
20:00 – 21:00 FeestDJ Maarten – Nederlandstalige Feestmuziek

Dinsdag:
07:00 – 12:00 Oosterhout Werkt – muziek afgewisseld met lokale info, agenda & nieuwsflitjes.
12.00 – 13.00 en 18.00 – 19.00 Oosterhout Vandaag – Actualiteit – Presentatie: Ad Evers

Woensdag:
07:00 – 12:00 Oosterhout Werkt – muziek afgewisseld met lokale info, agenda & nieuwsflitjes.
12.00 – 13.00 en 18.00 – 19.00 Oosterhout Vandaag – Actualiteit – Presentatie: Ad Evers
19.00 – 21.00 Streektaal Radio – Streekmuziek – Presentatie: Ben Nijkamp
21.00 – 23.00 The Flashback Radioshow – Muziek – Presentatie: Marcel Hergaarden

Donderdag:
07:00 – 12:00 Oosterhout Werkt – muziek afgewisseld met lokale info, agenda & nieuwsflitjes.
12.00 – 13.00 en 18.00 – 19.00 Oosterhout Vandaag – Actualiteit – Presentatie: Ad Evers
21.00 – 22.00 Brazilian Blend – Braziliaans muziekprogramma – Presentatie: Fred Polet

Vrijdag:
07:00 – 12:00 Oosterhout Werkt – muziek afgewisseld met lokale info, agenda & nieuwsflitjes.
12.00 – 13.00 en 18.00 – 19.00 Oosterhout Vandaag – Actualiteit – Presentatie: Ad Evers
19:00 – 20:00 JES! Verhalen van kracht en hoop.
20.00 – 21.00 De Lodi Top 10.

Zaterdag:
00:00 – 07:00 ORTS Non Stop
07:00 – 14:00 Oosterhout wordt wakker – muziek afgewisseld met lokale info, agenda & nieuwsflitjes.
14.00 – 15.00 Country File – Countryprogramma – Presentatie: Ton Hogewoning
15.00 – 17.00 Oosterhout Vandaag (zaterdageditie) – Actualiteit en politiek live vanuit het lezerscafé Theek5
17:00 – 18:00 JES! (herhaling van vrijdag)
18:00 – 19:00 De Lodi Top 10 (herhaling van vrijdag)
19:00 – 20:00 Trots op Oosterhout – Presentatie: Mozes van Toledo

Zondag:
08.00 – 10.00 Oosterhout Vandaag (herhaling zaterdageditie) – Actualiteit en politiek live vanuit lezerscafé Theek5
10.00 – 11.00 Klassiek allerlei – Klassiek – Presentatie: Rene Dijkstra
11.00 – 12.00 Trots op Oosterhout (herhaling van zaterdag)
12.00 – 14.00 Muziek Matinee – Nederlandstalig – Presentatie: Ad Evers
14.30 – 16.30 Sport Actueel – Voetbal – Presentatie: Ad Evers
17.00 – 18.00 Klassiek in en om Breda – Informatieprogramma met, en over, Klassieke muziek.
18:00 – 19.00 Country File – Countryprogramma – Presentatie: Ton Hogewoning (herhaling van zaterdag)
19.00 – 21.00 ORTS Non stop.
21.00 – 22.00 Brazilian Blend – Braziliaans muziekprogramma – Presentatie: Fred Polet (herhaling van donderdag)