Muziek verbindt!!! – kersteditie met The Snowman

Elke tweede zondag van de maand start er vanaf Restaurant Onze Kerk te Hooge Zwaluwe een wandeling gevolgd door een concertje (“2e zondag van de maand concertje”). Ook in de maand December zal dit maandelijkse concertje vanwege de Corona-regels niet met publiek kunnen doorgaan, maar zal het online worden aangeboden (“Muziek verbindt!!!”). Het concertje vindt plaats op zondag 20 december om 11.00 uur en is te zien via de Facebook-pagina en het Youtube-kanaal van Restaurant Onze Kerk. Uiteraard staat het december-concert geheel in het teken van het naderende kerstfeest. Het bekende kerstsprookje “The Snowman” met tekst en muziek van Howard Blake zal worden uitgevoerd door verteller Cees Rijnders, saxofonist Johan Datema en uiteraard huisorganist Ton Stevens op Ons Orgel. Wie al niet het bekende verhaal van De Sneeuwman heeft gezien of gehoord, kent ongetwijfeld het wereldberoemde lied uit dit sprookje “I am walking in the air”. Alvast lekker in de kerstsfeer komen? Stem dan a.s. zondag om 11.00 uur af op de Facebook-pagina en het Youtube-kanaal van Restaurant Onze Kerk. Mogelijk dat dit concertje ook op een later tijdstip via de lokale omroepen Omroep Drimmelen en ORTS wordt uitgezonden, maar via de sociale media van Restaurant Onze Kerk kunt u de hele kersttijd van dit fraaie kerstconcert blijven genieten.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.