Diego Theunissen keert terug naar TSC

Hij gaat Ton van Rijen op volgen als keeperstrainer voor de selectie 

Volgens mij kent de gehele Brabantse voetbalwereld wel deze oud TSC doelman uit zijn jaren bij onze club. Deze oud-speler van de selectie Diego Theunissen zal vanaf seizoen 2021/22 terugkeren naar TSC en de staf versterken. Tijdens zijn actieve carrière heeft Diego meerdere periodes bij TSC gespeeld en is dus goed bekend met de club. Inmiddels is Diego al een aantal jaren keeperstrainer en heeft zelfs een eigen keeperschool. Mooi nieuws dat Diego ons komt versterken en gaat samenwerken met vele bekenden, zowel in de selectie als in de staf. Wat doet het ons goed dat steeds weer opnieuw deze gasten terug keren naar de Warandelaan. Dat wil wat zeggen, ze hadden het er buitengewoon naar hun zin en de sfeer sprak hun vooral aan. Hij en nog vele andere zijn altijd welkom en de deur staat wijd open voor deze gasten. Diego neemt het stokje over van zijn vroegere keeperstrainer bij TSC , Ton van Rijen. Ton zelf zal na jarenlange trouwe dienst in het nieuwe seizoen een andere rol krijgen binnen de begeleiding staf .Gezien zijn ervaring en betrokkenheid zijn wij erg blij om hem te behouden voor de club. Ton was , is en blijft ook een van de mannen met een echt blauw –wit hart . Fijn dat we hem en zijn vrouw Sylvia natuurlijk weer gewoon bij onze club mogen zien in welke hoedanigheid dan ook . Dat hij nog heel veel voor TSC mag en kan gaan betekenen moge wel duidelijk zijn . Diego en in dit geval ook Ton allebei heel veel succes komend seizoen HJ.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.